Wil jij een leuke, afwisselende baan? Werk je graag tussen jonge mensen in een dynamische omgeving? Dan is onze vacature van medewerker kantine bij de Lassus Campus in Zwolle misschien wel iets voor jou!
Dit is een vacature voor 20 tot 24 uur per week (0,5 – 0,6 fte). Je werkt op maandag, woensdag, donderdag en vrijdag van 9.30 tot 14.30 uur. Je kunt wat ons betreft z.s.m. beginnen. We bieden in eerste instantie een contract tot 1 augustus 2026 en bij tevredenheid van beide kanten wordt je contract verlengd.
Over de Lassus Campus
Verschillende soorten onderwijs op één adres, dat is de Lassus Campus. In ons mooie, nieuwe schoolgebouw vind je de volgende onderwijsroutes:
De Lassus Campus maakt deel uit van OOZ (Openbaar Onderwijs Zwolle & Regio).
De Campus kantine
Bij de Lassus Campus geloven we in hoge verwachtingen. Van onze leerlingen, van ons onderwijs én van iedereen die hier werkt. We dagen uit, geven vertrouwen en bouwen samen aan een omgeving waarin mensen kunnen groeien en verantwoordelijkheid nemen.
De Campus kantine is daarin meer dan een praktische voorziening. Het is een ontmoetingsplek, een rustpunt en het levendige hart van de campus. Leerlingen voelen zich er welkom, collega’s maken er contact. Daarom zoeken wij een medewerker Campus kantine die met aandacht, overzicht en energie bijdraagt aan een sfeer van kwaliteit en betrokkenheid.
JIJ in jouw rol
Als medewerker Campus kantine heb je een afwisselende baan. Je bent een zichtbaar en vertrouwd gezicht op de Campus. Je zorgt ervoor dat de kantine een prettige, verzorgde en gastvrije plek is. Je werkzaamheden bestaan onder andere uit:
Jij brengt mee
Om goed invulling te kunnen geven aan deze rol heb je het volgende nodig:
Wij bieden jou
Solliciteren
Wil jij werken op een plek waar je ertoe doet en waar je bijdraagt aan het dagelijks welzijn van leerlingen en collega’s? Stel jezelf dan aan ons voor! Dat kan tot en met dinsdag 3 maart 2026 via onderstaand formulier.
Zien wij op basis van je cv en motivatiebrief een match? Dan maken we graag kennis met jou via een videogesprek (Teams of Whatsapp). Is er na het videogesprek enthousiasme van beide kanten? Dan nodigen we je uit om een dagdeel van 10.00 – 14.00 uur mee te komen lopen in onze Campus kantine, met aansluitend een tweede gesprek.
Meer informatie
Heb je vragen? Voor meer informatie kun je contact opnemen met Marlinde Baarslag via 06-13268621. Stuur bij voorkeur een berichtje, zodat zij je kan terugbellen op een geschikt moment. Voor vragen over de sollicitatieprocedure en (werken bij) OOZ kun je een bericht sturen naar Marieke van den Brink (recruiter) via 06–21960871. In de voorjaarsvakantie regio noord zijn we niet bereikbaar.
Wij waarderen het verschil!
Lassus Campus en Stichting OOZ staan voor gelijke kansen voor iedereen, ongeacht leeftijd, gender, levensbeschouwing, beperking, geaardheid, politieke voorkeur, sociale of culturele achtergrond. ‘OOZ WAARDEERT HET VERSCHIL’.